Маркер текстовий Deli EU35304 4 кольори 6шт двосторонній 1-3мм (жовтий / зелений, жовтий / помаранчевий, жовтий / рожевий)

Рейтинг товару:
Код товару: F70666
Є в наявності
65.85 грн
Кількість:

Доставка

Термін доставки 1-3 дня

Загальні умови доставки

Гарантія

Обмін товару протягом 14 днів

Оплата

Готівковий, безготівковий розрахунок

Опис товару

Набір маркерів текстових двосторонніх від торгової марки Deli EU35304 виконаний в таких чотирьох кольорах - жовтий / зелений, жовтий / помаранчевий, жовтий / рожевий. В упаковці знаходиться 6 високоякісних інструментів, що пишуть, які використовуються в офісах і в навчальних закладах, на презентаціях і в побуті. Заправлені високоякісними чорнилом на водній основі. Мають стильний дизайн, зручні в написанні.

Наш веб-магазин пропонує високоякісний маркер текстовий від надійного виробника Deli. Дана продукція пропонується в зручній упаковці. Різнокольорові маркери представлені в чотирьох відтінках. Такі пристосування для виділення тексту або оформлення - двосторонні, завдяки чому пишуть різними кольорами. Маркери мають що здатний прописувати лінії різної товщини від 1 міліметра до трьох. Всі пристосування мають захисні ковпачки, що запобігають висиханню маркерів, а також їх пошкодження.

Виробник Deli
Тип Маркер
Призначення Для бумаги
Колір Ассорти
Основа чорнила Водная
Вузол Клиновидный
Товщина лінії письма 1,0-3,0 (мм)
Упаковка Полипропиленовый пакет
Кількість в упаковці 6 (шт)