Фільтри
Ціна (грн.)
Кількість в упаковці
Матеріал
Упаковка
Тип ручки
Колір
Малюнок на корпусі
Товщина лінії письма
Наявність ергономічних вставок
Колір корпусу
Основа чорнила
Заміна стрижня
Тип
Матеріал корпусу
Колір чорнила
Механізм подачі стержня
Виробник
Країна виробник
Вік
Підлога
Кратність упаковки (шт. / Уп. / Ящик)
Вид
Довжина стрижня
Серія
Особливість
Ваш каталог товарів

РУЧКИ

Код товару: BM8340-01
Ручка гелева чорна Buromax
3.90 грн
Код товару: E10186-02
Ручка кулькова Экономикс ice pen 0.5 mm синя
1.40 грн
Код товару: F28456
Ручка кульк Zebra Z-1 черв м'якi чорнила 0.7mm
13.30 грн
Код товару: F69573
Ручка кулькова Flair 1188 чорна Star
1.40 грн
Код товару: E10186-01
Ручка кулькова Economix ICE PEN 0.5 мм
1.40 грн
Код товару: F42739
Ручка кулькова Flair 964F синя Passion
7.10 грн
Код товару: F74460
Ручка кулькова Flair 743DX синя Writometer DX 10 км
8.70 грн
Код товару: E11913-01
Ручка гелева чорна Economix PIRAMID 0.5mm
5.20 грн
Код товару: F55605
Ручка кулькова Flair 1139 зелена Big Writer зелена
10.40 грн
Код товару: O15616-02
Ручка масляна OPTIMA OIL PRO 0,5 мм, пише синім
3.70 грн
Код товару: BM.8332-02
Ручка гелева автомат, прозор корпус, чорна
7.80 грн
Код товару: F27201
Ручка кулькова Flair 834 червона SMS
4.00 грн
Код товару: F39262
Ручка кульк Deli 6561 чорн прозор.0,7mm
1.50 грн

Вибір ручок є досить відповідальним моментом, адже ефективність роботи багато в чому залежить від того, чим ви пишете. Незважаючи на те, що сьогодні більшість інформації зберігається на цифрових носіях, доводиться часто заповнювати документи, писати на паперових носіях. Якщо ви працюєте в офісі, кулькові ручки потрібні для кожного співробітника і в декількох екземплярах.

Особливості підбору ручок для офісу

У приймальні люди заповнюють різні документи, папери, журнали протоколи, вхідны і вихідны листи. Окрему категорію представляють ручки для керівника, за допомогою яких він підписує різні важливі контракти, або ж просто робить помітки. Ручки необхідні кожній людині, написати заяву або заповнити бланк в державній установі. Ручки можна знайти в кожному канцелярському магазині, можна навіть купити пір'яні ручки, вони представлені в широкому асортименті. Ви можете знайти звичайні кулькові ручки для школярів і студентів.

Однак найбільшою популярністю користуються стандартні кулькові ручки. Якщо вам треба придбати якісну ручку для роботи в офісі, якщо ви керівник, то краще вибрати такі фірми, як Пілот, Паркер, stabilo,  та інші. Однак ручки кулькові інших компаній можуть бути цілком гідними, вони будуть добре писати і їх надовго вистачатиме.

Багато хто вибирає автоматичні ручки, однак краще купувати їх у солідних фірм, де кнопкова система буде безшумною. Особливо це стосується школярів, які можуть гратися на уроках. Більшість сучасних ручок має такий елемент, як кліп, це дозволяє ручці легко кріпитися до сумки, до одягу. Однак важливо, щоб пластик в цьому випадку був якісним. Найбільш популярними є кулькові ручки, вони мають стандартний зовнішній вигляд, прозорий пластик, синій ковпачок. Ці ручки до сих пір вважаються найнадійнішими, тут немає кнопкової системи. Однак можна гелеві ручки купити без особливих проблем. Ручка ніколи не зламається, товщина лінії тут досить тонка, але до виробу доданий гумовий манжет, тобто це дозволяє ручці не так швидко впасти зі столу. До того ж чорнило використовуються високої якості, що гарантує яскраве зображення і чіткі лінії.

Особливі моменти вибору кулькових ручок

Кулькові ручки купити нескладно, вони комфортні, якщо розглядати в загальному. Серед кулькових ручок для офісу важливо вибирати моделі зі змінними стрижнями. Якщо виріб має ковпачок або це буде автоматична ручка, то  протікання чорнила мінімізовано. Також важлива наявність кліпси, це дозволить закріпити ручку в кишені, носити ручку з собою, краще купити ручки оптом в такому випадку.

Для робочого столу незамінна ручка з підставкою і шнуром, таким чином, вона не загубиться. Якщо ви вибираєте ручку для школяра, то діють інші нюанси. Головне для ручки, це зручність, хоча багато школярів не до кінця це розуміють і віддають перевагу яскравим привабливим ручкам. Найкраще, якщо буде ручка максимально проста, таким чином, дитина не буде відволікатися, ручка не буде для нього іграшкою, буде використовуватися тільки за призначенням

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ