Фільтри
Ціна (грн.)
Товщина лінії письма
Малюнок на корпусі
Основа чорнила
Тип ручки
Колір корпусу
Матеріал корпусу
Тип
Колір чорнила
Кількість в упаковці
Заміна стрижня
Механізм подачі стержня
Упаковка
Колір
Наявність ергономічних вставок
Матеріал
Виробник
Країна виробник
Вік
Підлога
Кратність упаковки (шт. / Уп. / Ящик)
Вид
Довжина стрижня
Серія
Ваш каталог товарів

РУЧКИ

Код товару: F74460
Ручка кулькова Flair 743DX синя Writometer DX 10 км
19.84 грн
Код товару: F74459
Ручка кулькова Flair 1311 червона Writometer RT ball
9.21 грн
Код товару: F4887
Ручка кульк Zebra 5200 M-BK чорн Cristal тонов.
4.85 грн
Код товару: F34627
Ручка кулькова Flair 873 чорна 007 Ultra прозора
3.20 грн
Код товару: E11934-12
Ручка гелева FIRST 0,5 мм Economix фіолетова
7.12 грн
Код товару: F68715
Ручка гел Deli 808S черв 0,5mm.напiвпроз корпус
4.00 грн
Код товару: E11934-01
Ручка гелева ECONOMIX FIRST 0,5 мм, чорна
6.55 грн
Код товару: BM8330-02
Ручка гелева, прозор корпус, чорна
5.85 грн
Код товару: F60131
Ручка кулькова Flair 964F чорна Passion
6.45 грн
Код товару: BM8332-01
Ручка гелева автомат, прозор корпус, синя
11.84 грн
Код товару: F27201
Ручка кулькова Flair 834 червона SMS
3.83 грн
Код товару: E11901-02
Ручка гелева синя Economix Gel 0.5mm
5.27 грн
Код товару: F27202
Ручка кулькова Flair 830 червона Monitor
7.30 грн
Код товару: F42736
Ручка кулькова Flair 964 синя Ezee click ASS
6.30 грн

Вибір ручок є досить відповідальним моментом, адже ефективність роботи багато в чому залежить від того, чим ви пишете. Незважаючи на те, що сьогодні більшість інформації зберігається на цифрових носіях, доводиться часто заповнювати документи, писати на паперових носіях. Якщо ви працюєте в офісі, кулькові ручки потрібні для кожного співробітника і в декількох екземплярах.

Особливості підбору ручок для офісу

У приймальні люди заповнюють різні документи, папери, журнали протоколи, вхідны і вихідны листи. Окрему категорію представляють ручки для керівника, за допомогою яких він підписує різні важливі контракти, або ж просто робить помітки. Ручки необхідні кожній людині, написати заяву або заповнити бланк в державній установі. Ручки можна знайти в кожному канцелярському магазині, можна навіть купити пір'яні ручки, вони представлені в широкому асортименті. Ви можете знайти звичайні кулькові ручки для школярів і студентів.

Однак найбільшою популярністю користуються стандартні кулькові ручки. Якщо вам треба придбати якісну ручку для роботи в офісі, якщо ви керівник, то краще вибрати такі фірми, як Пілот, Паркер, stabilo,  та інші. Однак ручки кулькові інших компаній можуть бути цілком гідними, вони будуть добре писати і їх надовго вистачатиме.

Багато хто вибирає автоматичні ручки, однак краще купувати їх у солідних фірм, де кнопкова система буде безшумною. Особливо це стосується школярів, які можуть гратися на уроках. Більшість сучасних ручок має такий елемент, як кліп, це дозволяє ручці легко кріпитися до сумки, до одягу. Однак важливо, щоб пластик в цьому випадку був якісним. Найбільш популярними є кулькові ручки, вони мають стандартний зовнішній вигляд, прозорий пластик, синій ковпачок. Ці ручки до сих пір вважаються найнадійнішими, тут немає кнопкової системи. Однак можна гелеві ручки купити без особливих проблем. Ручка ніколи не зламається, товщина лінії тут досить тонка, але до виробу доданий гумовий манжет, тобто це дозволяє ручці не так швидко впасти зі столу. До того ж чорнило використовуються високої якості, що гарантує яскраве зображення і чіткі лінії.

Особливі моменти вибору кулькових ручок

Кулькові ручки купити нескладно, вони комфортні, якщо розглядати в загальному. Серед кулькових ручок для офісу важливо вибирати моделі зі змінними стрижнями. Якщо виріб має ковпачок або це буде автоматична ручка, то  протікання чорнила мінімізовано. Також важлива наявність кліпси, це дозволить закріпити ручку в кишені, носити ручку з собою, краще купити ручки оптом в такому випадку.

Для робочого столу незамінна ручка з підставкою і шнуром, таким чином, вона не загубиться. Якщо ви вибираєте ручку для школяра, то діють інші нюанси. Головне для ручки, це зручність, хоча багато школярів не до кінця це розуміють і віддають перевагу яскравим привабливим ручкам. Найкраще, якщо буде ручка максимально проста, таким чином, дитина не буде відволікатися, ручка не буде для нього іграшкою, буде використовуватися тільки за призначенням

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ