Фільтри
Ціна (грн.)
Обсяг
Упаковка
Ваш каталог товарів

Штемпельна продукція

Код товару: BM1901-01
Штемпельна фарба синя Буромакс 30 мл
20.18 грн
Код товару: BM1901-05
Штемпельна фарба Buromax 30 мл Фіолетова
13.67 грн
Код товару: E42201-02
Штампельна фарба синя Economix 30мл
15.06 грн
Код товару: E42201-01
Фарба штемпельна Economix 30мл, чорна
10.00 грн

Штемпельна продукція незамінна в будь-якому офісі, адже вона дозволяє максимально швидко ставити печатки. На сайті ви можете знайти в розділі декілька видів особливої ​​фарби. Однак при виборі важливо враховувати цілий ряд нюансів.

Особливості вибору штемпельної продукції

Сьогодні є шанс знайти фарби на водній основі, вони дозволяють друкувати на паперових матеріалах, вони повинні добре увібрати воду. Найчастіше це актуально для печаток і штампів в офісних роботах. Фарба активно застосовується в печатках з автоматичним оснащенням, в факсиміле, також їм можна оснастити подушкою.

Серед переваг фарб такого плану виділяють максимально швидку вбираність, вони будуть стійкими після того, як висохнуть. Кліше буде в незмінному вигляді, прослужить тривалий період, так як фарба не буде руйнувати складові деталі друку. Також може використовуватися гума, полімерні матеріали та інші матеріали. Що стосується кольорів, то зазвичай тут пропонується синій, чорний, зелений, фіолетовий відтінок і навіть червоний варіант.

Окрему категорію складають спиртові фарби для штемпеля. Найчастіше їх використовують для тих матеріалів, які не будуть вбирати воду, це метал, поліетилен, дерево, пластик. Після того як буде проставлено відбиток, спиртова основа швидко випарується, але при цьому відбиток матиме вражаючу стійкість. Однак варто розуміти, що спирт  руйнує, він може руйнувати інші матеріали. Таку фарбу часто застосовують для друку з автоматичною оснащенням, в цьому випадку штемпельно подушка дуже швидко забруднюється. Також якщо кліше зроблено з полімерних матеріалів, воно може зіпсуватися. Вибір кольорів набагато ширше, це червоний, зелений, оранжевий, білий. Все залежить від того, де ви будете застосовувати і для яких цілей.

Різновиди фарби для штемпельної продукції

Окрему категорію становить штемпельна фарба на основі масляних елементів. Серед плюсів визначають ідеальну стійкість, її активно використовують для нумерації, проставляння маркування продукції. Даний матеріал гарантує, що фарба проникне, як можна глибше, тому усунути відбиток без того, щоб зруйнувати всю поверхню матеріалу, буде нереально. Ця фарба вважається надійною, при цьому її використовують на різних видах паперу, часто ними маркуються етикетки, їх також можна використовувати для заправки, оснащення металевого кліше, для нумератора, для спеціальних машин.

Взагалі вибір фарби повинен залежати від декількох факторів, по-перше, це поверхня, на яку буде наноситися сам штамп, тип застосовуваного кліше і подушки. Саме матеріал виготовлення впливає на вибір, а також можна спиратися на матеріальні можливості покупців, адже чорнило коштують по-різному. Однак в разі економії в деяких цілях краще купувати недорогі варіанти на водній основі, але якщо це потрібно, то можна придбати фарбу на масляній основі, яка є більш надійною і довговічною.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ