Фільтри
Ціна (грн.)
Ваш каталог товарів

Світлодіодні лампи

Останнім часом все більше людей вважають за краще купити світлодіодні лампи, вони виділяються численними  перевагами. Якщо раніше такі лампи були представлені в досить обмеженому асортименті, то зараз ситуація кардинально змінилася. Доступні моделі різної потужності і для найрізноманітніших освітлювальних приладів. У нашому магазині можна світлодіодні лампи купити оптом і в роздріб. При цьому абсолютно всі клієнти отримують максимально вигідні ціни і додаткові знижки.

Переваги світлодіодних ламп

Подібні лампи мають численні переваги, серед яких особливо виділяються наступні моменти:

- Солідний термін служби. Мінімум 50 000 годин, що істотно перевищує ресурс стандартних варіантів.

- Енергоефективність. Світлодіодні лампи для будинку дозволяють істотно скоротити споживання електроенергії. Так, виріб потужністю 10-12 Вт можна порівняти зі звичайною лампою  розжарювання в 100 Вт. Відповідно, економія виходить істотною.

- Надійність. В процесі виготовлення застосовуються найсучасніші матеріали, які забезпечують відмінну стійкість до різних ушкоджень і температурних коливань.

- Габарити. Зараз доступні моделі різних форм і розмірів. Це істотно розширює сферу їх застосування.

Ще один безперечний плюс, світлодіодні лампи купити недорого можна в інтернет-магазині Papero. Він співпрацює з багатьма відомими виробниками, що дозволяє пропонувати найбільш вигідні ціни.

Як вибрати світлодіодну лампу
У людей, які зібралися купити світлодіодні лампи, виникає маса питань, в тому числі, як вибрати. Слід зазначити наступні параметри, на які необхідно спиратися в процесі вибору:
потужність,
форма,
тип цоколя,
виробник.

Щоб потенційним покупцям було простіше визначитися з відповідною потужністю, багато виробників вказують на упаковці еквівалент на стандартні лампи розжарювання. Ось тільки для забезпечення максимальної точності, варто звертати увагу на світловий потік. Він вимірюється в люменах і прирівнюєься до  потужності звичайної лампи з коефіцієнтом 10.

Світлодіодні лампи Е27 є найбільш поширеним варіантом. Саме цоколь Е27 використовується в більшості світильниках. Певні люстри і світильники можуть оснащуватися цоколем Е14. Він трохи менше попереднього варіанту. Купити світлодіодні лампи Е14 можна в нашому магазині за найбільш вигідною ціною.

Природно, звертаємо увагу на виробника, перевагу варто віддавати виробом відомих брендів. Їхня продукція виділяється бездоганною якістю і солідним терміном служби.
Ціна світлодіодної лампи залежить від поточних характеристик пристрою. При цьому в Papero встановлена ​​найбільш вигідна вартість на такі лампи. Для оформлення покупки зв'яжіться з менеджерами. Вони кваліфіковано проконсультують, зможуть  дати відповідь на всі питання і забезпечать швидку доставку товару.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ